Apartmá U Kutinů***

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Privat Adresa: Štítary 197
Cena ubytování od: 400 Kč Obec: Štítary
Počet lůžek: 12 PSČ: 67102
Provoz: Celorocni Lokalita: Okolí Vranova
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Apartmá U Kutinů***

Apartmán 1 – V rodinném domku čp.197 v poschodí se samostatným vchodem se nachází apartmán se dvěma dvoulůžkovými pokoji a plně vybavenou kuchyňkou včetně nádobí. Dále sprchovým koutem a sociálním zařízením. Apartmán je vhodný pro čtyř člennou rodinu, nebo dvou velice úzkých rodinných přátel. Na okrasné zahradě je možnost posezení pod příjemnou pergolou s grilováním nebo opékáním klobás u otevřeného krbového ohniště. Na okrasné zahradě je velký krytý bazén 7,5 x 3,5m s lehátky a křesílky. Možnost úschovy kol, parkování přímo u domu.

Apartmán 2 -Se nachází v rodinném domku čp.233, cca 50m přes ulici. Skládá se ze dvou apartmánů se samostatným vchodem. V každém je plně vybavená kuchyňka včetně nádobí. Dále pokoj pro 2 až 4 osoby. První apartmá má sprchový kout, ve druhém apartmánu je koupelna. Na zahradě je pergola k příjemnému posezení s možností grilování, dále 4m kruhový bazén se solárním výhřevem. Možnost úschovy kol, parkování uvnitř nebo u domu.

Virtuální prohlídkaHodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Apartmá U Kutinů***" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * *   4 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Apartmá U Kutinů***

Kontakt

Vlasta Kutinová
Tel: +420 515 291 536
Tel: +420 607 843 348

E-mail: kutinova@tiscali.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování