Restaurace penzion Přehrada

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Onšov 1
Cena ubytování od: 350 Kč Obec: Onšov
Počet lůžek: 20 PSČ: 67102
Provoz: Sezonni Lokalita: Vranovská přehrada
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Restaurace penzion Přehrada

Ubytovat se můžete ve dvou dvojlůžkových pokojích (apartmán „Věžička“ a apartmán „Nad vodou“) a nebo ve 3 a 4 lůžkových pokojích (každý pokoj má vlastní koupelnu, Wifi internet, LCD televizi a ledničku). Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované, doplněné novým nábytkem a vybavené LCD televizí, Wifi internetem a vlastní ledničkou. Každý pokoj má také vlastní sociální zařízení – WC, umyvadlo a sprchový kout.

V podkroví se nachází luxusní ubytování – apartmán „Věžička“, který je vybaven vlastní koupelnou, LCD televizí, Wifi a lednicí. Díky své poloze poskytuje dostatek soukromí a nádherný výhled na hráz vranovské přehrady, na lodě Lodní dopravy Vranov, na vranovskou pláž a na hladinu jezera.

Nad hladinou jezera se pak nachází apartmán „Nad vodou“, který je také vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout), lednicí, Wifi internetem a LCD televizí, ale má také vlastní terasu s posezením nad hladinou vranovské přehrady – s překrásným výhledem na jezero a pláž.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Restaurace penzion Přehrada" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     24 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Restaurace penzion Přehrada

Kontakt

Tel: +420 704 024 723

E-mail: rezervacevranov@centrum.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování