Návštěvní kniha

V této návštěvní knize se můžete vyjádřit ke stránkám, různě diskutovat a vyjadřovat své názory, případně se podělit s ostatními o své zážitky a zkušenosti při pobytu ve Vranově nad Dyjí a okolí. Vyvarujte se prosím různých nevhodných narážek a vulgarismů, nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Přidat příspěvek do návštěvní knihy
 1. Petr Birtus  (22.Srpen 2016)

  Dobrý den,
  Rád navštěvuji Vranovskou přehradu a její okolí každým rokem a zároveň sleduji dění na těchto místech z kamer,které bohužel již několik měsíců nejsou funkční.Je škoda,že kamery,které zabírají jak lodě,tak hladinu,nejsou v provozu.Jedná se o kameru u Vodnáře,Vranov nad Dyjí,Camp Bítov.Je mi z toho smutno a byl bych rád,aby tyto kamery byly funkční.

  odpovědět
 2. Jarmila Janská  (9.Březen 2016)

  SDĚLENÍ !!! Chatová osada Mostárna řeší v současné době u okresního soudu majetkovou spornost. Považuji za čestné a férové sdělit tuto aktuální skutečnost všem kteří uvažují o případném pronájmu chaty. Jarmila Janská – 776 673 006

  odpovědět
 3. milda  (3.Červenec 2015)

  Koho dnes 3. 7. 2015 zajímá teplota vody v přehradě z 8. 6. 2015??? To tam není nikdo schopný zvednout zadek a jít ponořit aspoň pokojový teploměr do vody…??

  odpovědět
  • Administrátor  (3.Červenec 2015)

   Bohužel jak píšete, není to žádná sláva :-( . Občas je lepší zajet na přehradu a přesvědčit se sám :-)

   odpovědět
 4. vadimír  (31.Květen 2015)

  opravte prosím kameru na bítově dík:)

  odpovědět
 5. Martin  (30.Březen 2015)

  Zdravím všechny rád bych touto cestou poděkoval majitelce penzionu Ondřej a cele její rodině za příjemné ubytování.Všem doporučuji,my sme tam bydleli skoro dva roky a cítili sme se jako doma.

  odpovědět
 6. Schulhauserová Věra  (10.Duben 2012)

  Má někdo zkušenost s ubytováním v chatové osadě MOSTÁRNA? Na internetu jsem našla jen málo informací.Zná ji někdo…?Díky Věra

  odpovědět
 7. Petra  (6.Srpen 2011)

  Ahoj všichni, jsem studenkou VŠ a píši bakalářku na téma: Profil návštěvníka Vranovské přehrady a touto cestou bych Vás všechny chtěla poprosit, zda byste mi mohli pomoct s vyplněním dotazníku.
  Dotazník najdete na adrese: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/profil-navstevnika-vranovske/
  Všem moc děkuji! :)

  odpovědět
 8. Administrátor  (6.Červen 2011)

  Vítejte na těchto stránkách! Zde můžete vesele diskutovat :-)
  Příspěvky se zobrazují ihned, bez schválení. Je zde ovšem aktivní anti-spam filtr, který může mít za následek dočastného nezobrazení příspěvku.

  odpovědět

Napsat komentář