Návštěvní kniha

V této návštěvní knize se můžete vyjádřit ke stránkám, různě diskutovat a vyjadřovat své názory, případně se podělit s ostatními o své zážitky a zkušenosti při pobytu ve Vranově nad Dyjí a okolí. Vyvarujte se prosím různých nevhodných narážek a vulgarismů, nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Přidat příspěvek do návštěvní knihy
 1. Polcrová  (29.Červenec 2018)

  Bydleli jsme na Chatě u pláže a nedoporučuji!!!!Když jsme dojeli a otevřeli dveře,tak jsme málem dostali infarkt. Všude nepořádek, chata je bývalý bufet bez investic, vše staré, majitelé vůbec neuklízí, každý si při odjezdu uklízí sám. Základní úklid chápu, ale prach, okna….to by si měli uklízet majitelé. Měli jsme obavu, aby jsme si domů nedovezli nějaká „zvířátka“. Možná radši bydlet v kempu ve stanu. Nemůžu napsat žádné plus. Kdyby jsme neměli zaplaceno dopředu, tak jsme se sbalili a jeli domů.

  odpovědět
 2. Markéta  (27.Srpen 2017)

  Nedoporučuji. Při příjezdu na chatu jsme byli nemile překvapeni několikatýdenní vrstvou prachu na nábytku, který po sobě zanechali (nejspíš) předchozí rekreanti a majitelé bohužel úklid chaty, před příjezdem dalších klientů, nezajistili. Vybavení chaty je žalostné, vypadá to jako odložiště starých věcí, které byste si na vlastní chatu nedali.
  Pokoj v přízemí byl velice zatuchlý a byla v něm velice silně cítit plíseň. Voda teče velice slabě, někdy vůbec, v umyvadle v koupelně je pouze kohoutek se studenou vodu. Majitelé mají sepsaný seznam inventáře – přičemž zaplatíte kauci na rozbití nádobí- které je posbíráno z restaurací popř. jej tvoří sklenice od hořčice. Kromě jídelního servisu, který byl v počtu pro 6 lidí. Pokud nechcete onemocnět žloutenkou, raději si všechno nádobí přemyjte. V případě, že si objednáte (a zaplatíte) celou chatu a žádáte i počet povlečení odpovídající počtu lůžek, majitelé Vám nevyhoví.
  Jinak Vranovská přehrada je krásné místo, přímo Bítov také. Je to ideální místo pro podnikání výletů do okolí.

  odpovědět
 3. Silvie Jislová  (27.Srpen 2017)

  Nedoporučuji …první den se rozbil průtokový ohřívač (stane se), ale majitele jsme museli několikrát uhánět … problémy s vodou od druhého dne … v 1.patře netekla voda téměř vůbec … sprchovat jsme se chodili do kempu … dámské WC bez klíče a dveře nešly zavřít ani na kliku … majitelé neinvestují ani korunu … nepožadujeme honosné vybavení, ale funkčnost by byla na místě … na pokojích nedostatečný úklid… nezájem majitele o řešení … vstřícným jednáním jsem tedy navrhla dvě varianty a to 10% slevu z ceny pronájmu a žádné psaní negativní recenze, tak aby bylo zachováno dobré jméno chaty a nebo negativní recenze na internetu. Majitel si vybral variantu druhou… Je mi to moc líto, protože Vranovská přehrada je nádherná.

  odpovědět
 4. Jan  (9.Červenec 2017)

  Rád bych všechny varoval, ať si zde nekupují žádný pobyt, chování pana majitele je otřesné, je to mladé nevychované arogantní drzé ucho. v tomto prohlášení posílám link na to jak to tam vypadá je to otřesné, šiřte to dál prosím ať každý ví že zde se ubytovat nechcete.

  https://www.youtube.com/watch?v=5oySqXcsztM&feature=share

  odpovědět

Napsat komentář