Webkamery Vranov nad Dyjí a vranovská přehrada

Níže naleznete webkamery z Vranova nad Dyjí a vranovské přehrady. Jsou zde k vidění webkamery především z vranovské přehrady, konkrétně z vranovské hráze, restaurace U Vodnáře a vranovské pláže.
Po kliknutí na příslušnou webkameru se zobrazí obraz/snímek, popřípadě živý přenos.

Uživatelská diskuze
 1. Jan Hlavačka  (26.Srpen 2018)

  Ze všech kamer ke konci srpna 2018 skutečně funkční pouze jediná z kempu?? Další dvě zřejmě produkují pouze statická fota neurčitého data a času. To je tedy obrovská ostuda všech ubytovatelů na Vranovské přehradě! Možná by bylo lepší rovnou celou stránku zrušit, pokud o ni nikdo nejeví ani nejmenší zájem. Je ovšem také možné, že se provozovatelé za stav svých zařízení hluboce stydí a nechtějí si předem odradit zákazníky.

  odpovědět
 2. v&l production  (6.Srpen 2018)

  Web wan se zabýváme jen okrajově, ale co tady admin píše výše je trochu nepravda.
  O penězích to určitě je, ale jsou na tyto, a podobné věci fondy a dotace. Pokud kamery fungují v lednu, ale nikoli před, či v sezóně, bude to nejspíš přetížením tokem dat, než poruchou kamer. Měly by přenášet data na samostatné síti, nerušené jinými zařízeními. Nemusí to zvládat ani cloud kde je stránka umístěna.
  Řešením je napojení kamer na samostatný web hosting, kdy home web pak jen odkazuje na screeny.

  Na hanbivé názory o PR jen tolik, že hromada turistů tomu pramálo rozumí. Já zde budu jezdit furt!!! :-D . Prima kemp, ok pláž…

  vlp

  odpovědět
 3. Jitka  (16.Červen 2018)

  Dobrý den, kamery Vranovská pláž a Camp Bítov nefungují :(

  odpovědět
 4. pavel novák  (18.Červenec 2014)

  Dnes je 18.7.2014 – hlavní sezona.Ze všech kamer funguje jen jedna a to U vodnáře.Asi nestojíte o hosty a bohatší cestovní ruch.Je to ostuda, která trvá několik let. Např kamera na hrázi nefunguje od roku 2012.jste neschopní.Konstatuji pouze stav.Nic od vás nečekám.
  Pavel.

  odpovědět
  • Administrátor  (8.Srpen 2014)

   Dnes proběhla velká aktualizace webkamer a většina z nich by měla být již funkční. Bohužel to není uplně jednoduché vše domluvit, popřípadě zajistit po technické a finanční stránce provoz všech webkamer. Nicméně až na webkameru pláže která se nyní řeší by mělo vše fungovat…..

   odpovědět
   • pavel novák  (10.Srpen 2014)

    Opravdu došlo k markantní nápravě.Děkuji i za ostatní uživatele.
    Pavel Novák.

  • Michal  (13.Srpen 2016)

   Pavle Nováku,
   kdybych vybral dovolenou podle pohledu z webky tak mě moje i s děckama budou mít za vola. Vrancl je jasná záležitost a pokud tvůj výběr dovolené zohlední pohled z webky tak lituju tvoji rodinu. Velká návštěvnost není o tom,že je tam hodně kamer,ale o tom zázemí,přírodě,lokalitě atd. Je mi tě líto burane… Vrancl nemá chybu,a velká pochvala celému provozu…pořád se buduje,opravuje.

   odpovědět
   • Karel  (5.Leden 2018)

    Ty jsi ale trouba..

 5. Hana Navrátilová  (11.Červen 2014)

  Vaše kamery jsem často navštěvovala, ale už delší dobu je nelze spouštět – při výběru pohledu se neděje buď nic nebo hlásí chybu – tak nevím, jestli mi něco chybí v počítači nebo kamery opravdu nefungují, můžu poprosit o informaci?
  Díky moc

  odpovědět
  • Administrátor  (11.Červen 2014)

   Dobrý den,
   kamery jsou bohužel provozovány soukromými subjekty takže za ně nemůžeme ručit. Před sezonou proběhre revize všech, včetně konzultace s majitely a nefunkční budou odstraněny.

   odpovědět
 6. Magda Novotná  (11.Červen 2014)

  Dobrý den,

  proč nabízíte pohled na přehradu z webkamer, když funguje před letní sezonou pouze jedna? Myslím, že jste hodně navštěvovaná stránka a takhle odrazujete své příznivce…

  odpovědět

Napsat komentář