Penzion Rumburak

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Bítov 106
Cena ubytování od: 400 Kč Obec: Bítov
Počet lůžek: 48 PSČ: 67110
Provoz: Celorocni Lokalita: Bítov
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Penzion Rumburak

Areál Rumburak, stejně jako celá Vranovská přehrada, nabízí návštěvníkům široký okruh aktivit. Od návštěv historických památek v okolí Vranovské přehrady, sportovního vyžití až po relaxaci a ubytování v klidném prostředí penzionu Rumburak. Hosté mohou využít širokou nabídku sportovních aktivit – 2 bowlingové dráhy, fitness, 1 tenisový kurt s umělým povrchem, 1 víceúčelové hřiště s umělým povrchem (tenis, fotbal, volejbal, nohejbal), kulečník nebo fotbálek. Příjemnou relaxaci zajistí hydromasážní vana pro dvě osoby, infrasauna, masážní křeslo, zastřešený vyhřívaný bazén a pro děti dětské hřiště s trampolínou.

Kapacita penzionu je i s přistýlkami 48 lůžek (42 lůžek + 6 přistýlek). Vybrat si můžete 2-lůžkový pokoj (11x), 3-lůžkový pokoj (4x) nebo 4-lůžkový pokoj (2x). Všechny pokoje jsou nově zařízené a vybavené TV, Wi-Fi (zdarma) a WC se sprchou s výhledem na údolí Vranovské přehrady nebo na okolní lesy. Pro ubytované hosty je zajištěno parkování v areálu, úschovna kol, vyhřívaný zastřešený bazén od května do konce září – zdarma.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion Rumburak" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * ½   12 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion Rumburak

Kontakt

Pysková Vladka
Tel.: +420 720 177 529
Tel.: +420 777 348 757

E-mail: info@restaurantrumburak.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování