Penzion Villa Ida

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Bělidla 39
Cena ubytování od: 420 Kč Obec: Vranov nad Dyjí
Počet lůžek: 15 PSČ: 67103
Provoz: Celorocni Lokalita: Vranov nad Dyjí
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: www.villaidavranov.cz

Popis - Penzion Villa Ida

Penzion Villa Ida je situována v samém centru Vranova nad Dyjí v těsné blízkosti Vranovské přehrady a Národního parku Podyjí, v klidné, tiché uličce Bělidla, na břehu řeky Dyje. Na jejím protějším břehu se vypíná 83 m vysoká monumentální skála, která v každou denní i noční dobu působí mysticky. Na vrcholu je korunována nádhernou stavbou barokního zámku, který je právem nazýván perlou baroka. Posezení na zahradě pod touto skálou vyvolává ty nejromantičtější představy v každé duši.

Nabízíme pro Vás ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích nebo čtyřlůžkovém apartmánu. Celková kapacita ubytování je 15 osob.
Ubytování se zvířetem – psi (menší plemena), po dohodě za cenu 100.- kč za noc.

Pokoje jsou prostorné, vybaveny pohodlným nábytkem pro Váš odpočinek, TV se satelitním přijímačem a WIFI. Na všech pokojích je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC. Ručníky a osušky, stejně jako vysoušeč vlasů jsou Vám plně k dispozici. K vybavení všech pokojů patří kuchyňská linka s ledničkou, mikrovlnnou troubou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí a dostatečným množstvím nádobí.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion Villa Ida" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * *   7 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion Villa Ida

Kontakt

Tel: +420 774 705 421

E-mail: info@villaidavranov.cz
Web: www.villaidavranov.cz

Poptávkový formulář

Mapa ubytování