Penzion U Hrádku

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Lukov 25
Cena ubytování od: 400 Kč Obec: Lukov
Počet lůžek: 25 PSČ: 66902
Provoz: Celorocni Lokalita: Okolí Vranova
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Penzion U Hrádku

Nabízíme Vám komfortní hotelové pokoje v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu,romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, Váš víkendový pobyt či pracovní setkání.

Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s fénem, trezorem, televizorem (některé pokoje mají LCD televizor) s digitálním vysíláním, dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu. Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion U Hrádku" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * * ½ 4 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion U Hrádku

Kontakt

Tel.: +420 603 757 990

E-mail: info@penzionuhradku.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování