Penzion NOVA

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Chvalatice 57
Cena ubytování od: 330 Kč Obec: Chvalatice
Počet lůžek: 35 PSČ: 67102
Provoz: Sezonni Lokalita: Okolí Vranova
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Penzion NOVA

Penzion NOVA leží v obci Chvalatice 3 km od Bítova nad romantickým údolím jedné ze zátok Vranovské přehrady. Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV na pokojích. Penzion má vlastní recepci, stylovou restauraci s venkovní terasou a krbem. Příjemnou atmosféru dotváří okrasné jezírko. Ve druhé polovině se nachází bazén 3 x 6 metrů. K dispozici je parkoviště, dětské hřiště, které je možno využít na míčové hry, ohniště s posezením. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, firemní akce, pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky, možnost úschovny kol.

Koupání na malé pláži v zátoce (10 min. pěší chůze), na pláži v Bítovské zátoce (3 km), ve Vranově nad Dyjí (12 km) nebo v bazénu na terase penzionu. Nádherná krajina, čisté ovzduší, možnosti kulturního i sportovního vyžití spolu s výbornou kuchyní a příjemným bydlením v rodinném penzionu nabízí možnost příjemně strávené dovolené.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion NOVA" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * * * 5 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion NOVA

Kontakt

Tel.: +420 515 221 383
Tel.: +420 515 294 721

E-mail: penzionnova@cknova.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování