Penzion M a bungalovy

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Štítary 359
Cena ubytování od: 370 Kč Obec: Štítary
Počet lůžek: 88 PSČ: 67102
Provoz: Sezonni Lokalita: Vranovská přehrada
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: www.penzion-m.cz

Popis - Penzion M a bungalovy

Penzion M a bungalovy – Vranovská přehrada. Penzion disponuje kapacitou 88 + bungalovy 60 lůžek.
Pěkné ubytování v rodinných bungalovech – apartmány se soc.zařízením, TV, vybavenou kuchyňkou, ložnice / mezonet/ a venkovním posezením s výhledem na přehradu. V oploceném areálu nabízíme zdarma parkoviště, dětské hřiště a vyžití pro děti, možnost grilování ve stylovém venkovním altánu.

Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování a speciality našeho šéfkuchaře, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci.

Ubytujte se s Vašimi dětmi v našem vranovském Penzionu M. Penzion M je ideálním místem pro ubytování s dětmi, i s těmi nejmenšími. Nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti, prostor s dětským hřištěm a koutkem, Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití a nezpočetného množství výletů.

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, škol, seniorské setkání, vám nabízí penzion M na Vranovské pláži. K dispozici je velký sál a vinárna v restauraci.

Videoprezentace Penzionu M


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion M a bungalovy" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * ½   86 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion M a bungalovy

Kontakt

Tel: +420 731 466 739

E-mail: info@penzion-m.cz
Web: www.penzion-m.cz

Poptávkový formulář

Mapa ubytování