Penzion Julie

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Bítovská 404
Cena ubytování od: 200 Kč Obec: Vranov nad Dyjí
Počet lůžek: 12 PSČ: 67103
Provoz: Sezonni Lokalita: Vranov nad Dyjí
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Penzion Julie

Penzion Julie je penzionem rodinného typu. Ideální je pro rekreaci rodin s dětmi. Máme tři třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Jeden má svou vlastní kuchyň, dva další ji mají společnou. Chvíle odpočinku můžete strávit v příjemném prostředí na zahradě, u otevřeného ohniště nevo v dětském koutku. Po domluvě lze zapůjčit i dětskou postýlku a vysokou židli. Auto je možné zaparkovat zdarma na oploceném pozemku u domu.

Náš penzion se nachází v klidné části obce s překrásným výhledem na zámek a protější zalesněné kopce. Od přehrady je vzdálen asi 10 minut chůze, k nejbližší restauraci dojdete po dvou minutách. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 5 minut o prázdninách a 15 minut během roku.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion Julie" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * *   6 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion Julie

Kontakt

Ctirad Pisk
Tel: +420 515 296 392
Tel: +420 732 506 335

E-mail: penzionjulie@email.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování

Ubytování Vranov nad Dyjí

Web ubytovani-vranov.info je největším katalogem ubytovacích zařízení na vranovsku. Naleznete zde databázi penzionů, hotelů, kempů, chat. Je zde i spousta informačně-kvalitního obsahu určeného především pro turisty. Naleznete zde také informace o počasí a on-line záběry z webkamer.