Penzion Jezero

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Štítarský les 445
Cena ubytování od: 250 Kč Obec: Štítary
Počet lůžek: 20 PSČ: 671 02
Provoz: Celorocni Lokalita: Vranovská přehrada
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Penzion Jezero

Penzion Jezero se nachází cca 30m od vody u hlavního jezera Vranovské přehrady cca 5 minut chůze od hlavní pláže. Nabízíme ubytování v 2-4 lůžkových pokojích s možností přistýlky i dětské postýlky. Hostům je k dispozici lednice, mikrovlnná trouba a varná konvice, dále pak soukromá terasa, dvě ohniště s posezením a molo u vody, ke které vede písčitá pláž. Parkování přímo u objektu, cyklisté vítáni.
Pro opravdu bezstarostnou dovolenou si můžete objednat stravování v naší rodinné restauraci za zvýhodněnou cenu v libovolné kombinaci (snídaně/ oběd/večeře).

Vranovská přehrada je turisticky atraktivní destinace, která nabízí mnoho letní zábavy pro mladé, rodiny s dětmi, hromadné zájezdy, ale i výletníky, kteří touží po klidném odpočinku. Můžete se těšit na vodní sporty, rybaření (okolí penzionu je vyhledávanou rybářskou lokalitou na Vranově), večerní zábavu v klubech na pláži a na hrázi, vyhlídkové jízdy výletním parníkem a mnoho dalšího. Krásná příroda v okolí vybízí k vycházkám po turistických stezkách podél přehrady a k výletům na kolech k Vranovskému zámku, hradu Bítov, do Vranova nad Dyjí a dále Podyjím podél krásné řeky Dyje.

Pro opravdové dobrodruhy máme připravenou projížďku na závodní kajutové plachetnici Delphia 24! (domlouváme individuálně, je závislá na rozmarech počasí)


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Penzion Jezero" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

          0 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Penzion Jezero

Kontakt

Tel.: +420 736 15 41 41

E-mail: rezervace@penzionjezero.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování