Chata Veselka

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Oslnovice 298
Cena ubytování od: 190 Kč Obec: Oslnovice
Počet lůžek: 18 PSČ: 67107
Provoz: Sezonni Lokalita: Okolí Vranova
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Chata Veselka

Chcete prožít opravdu příjemnou dovolenou? Potom už dále nehledejte, jste na správné adrese. Chata Veselka, nacházející se na Vranovské přehradě, v chatové oblasti Chmelnice, 12 km od Vranova nad Dyjí, nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových a dvou pětilůžkových apartmánech.

Každý apartmán má vlastní vchod a z obou stran ochoz, který zároveň slouží jako balkón přístupný ze všech místností. Apartmány sestávají z vybavené kuchyňky s el.sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím pro ubytovaný počet hostů, koupelny se sprchovým koutem a WC, obývacího pokoje s posezením, ledničkou, televizí se satelitem a ložnice. Pro vyžití a zábavu jsou pro dospěláky k dispozici kryté a otevřené posezení u ohniště, stolní tenis, kuželky a loďka k zapůjčení zdarma.

A na děti jsme taky nezapomněli. Čekají na ně kolotoč, houpačka a pískoviště. Úschovna kol pro cyklisty je samozřejmostí. Parkování automobilů přímo u objektu. Pejskové jsou povoleni po dohodě, pouze malé rasy.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Chata Veselka" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * * ½ 9 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Chata Veselka

Kontakt

Tel.: +420 602 834 144

E-mail: chata.veselka@seznam.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování