Apartmány U Zámku

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Penzion Adresa: Felicitino údolí 101
Cena ubytování od: 380 Kč Obec: Vranov nad Dyjí
Počet lůžek: 12 PSČ: 671 03
Provoz: Celorocni Lokalita: Vranov nad Dyjí
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: www.apartmanyuzamku.cz
Doplňkové informace: Exkluzivní ubytování, venkovní bazén s mořskou vodou. Oceněno v anketě NP Podyjí.

Popis - Apartmány U Zámku

Barokní dům, dnes nově zrekonstruovaný na penzion, se nachází v těsném sousedství Státního zámku Vranov nad Dyjí v Národním parku Podyjí.

Rekonstrukce domu získala ocenění v anketě Dobrý skutek pro Podyjí 2013, pořádanou správou Národního parku Podyjí, za zdařilou úpravu stavby respektující kulturní hodnoty domu. Penzion nabízí exkluzivní ubytování v klidném prostředí krás zámeckého lesoparku, v apartmánech s obytnou plochou až 50 m2 a s výhledem na zámek. Každý z apartmánů je zařízen v jiném stylu a je vybaven historickým nábytkem, kuchyňkou a hygienickým zázemím.

Hostům je k dispozici venkovní bazén se slanou vodou, zahrada a letní kuchyně s grilem. Pro cyklisty je připravena úschovna kol a informační materiály o cyklistických stezkách – zdarma. Apartmány „U Zámku “ mají svá parkovací místa. Internet (WIFI) zdarma.
Bude nejlépe, když se sami osobně přesvědčíte, že kvalita ubytování, včetně nabízených služeb, řadí náš nevšední penzion mezi velmi atraktivní, a přitom cenově víc než přijatelné ubytování.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Apartmány U Zámku" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     21 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Apartmány U Zámku

Kontakt

Tel.: +420 724 148 546

E-mail: info@apartmanyuzamku.cz
Web: www.apartmanyuzamku.cz

Poptávkový formulář

Mapa ubytování