Zámecký Hotel

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Hotel Adresa: 8. května 92
Cena ubytování od: 550 Kč Obec: Vranov nad Dyjí
Počet lůžek: 65 PSČ: 67103
Provoz: Celorocni Lokalita: Vranov nad Dyjí
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: www.zameckyhotelvranov.cz

Popis - Zámecký Hotel

Zámecký hotel se nalézá v malebném údolí řeky Dyje, která protéká Vranovem nad Dyjí, v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí. Je to velmi klidné prostředí, které nabízí všem hostům odpočinek v prostředí starobylého, avšak s odpovídajícím komfortem Zámeckého hotelu. Hosté si mohou také vybrat z nespočtu zážitků jak ve Vranově nad Dyjí, tak v blízkém i širokém okolí.

Zámecký hotel nabízí hostům k ubytování 25 pokojů, které jsou rozděleny na dvou až čtyřlůžkové a dále 2 nádherné apartmány. Celkem Zámecky hotel nabízí možnost ubytování až 65 lidem.
Součástí hotelu je také restaurace, malý salónek s kapacitou 30 osob, společenský sál pro 120 osob a vinárna a letní terasa s výhledem na zámek

Hotel je v blízkosti známé Vranovské přehrady a sportovcům nabídne také velké množství cyklotras a turistických tras, které spojují všechny zajímavé památky jako hrad Bítov, Corštejn, Hardegg nebo zámek Riegersburg.

Virtuální prohlídkaHodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Zámecký Hotel" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     15 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Zámecký Hotel

Kontakt

Tel: +420 515 296 101
Mobil: +420 774 448 004

E-mail: info@zameckyhotelvranov.cz
Web: www.zameckyhotelvranov.cz

Poptávkový formulář

Mapa ubytování

Ubytování Vranov nad Dyjí

Web ubytovani-vranov.info je největším katalogem ubytovacích zařízení na vranovsku. Naleznete zde databázi penzionů, hotelů, kempů, chat. Je zde i spousta informačně-kvalitního obsahu určeného především pro turisty. Naleznete zde také informace o počasí a on-line záběry z webkamer.