Chatová osada U Lesa

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Chatky Adresa: Štítary 679
Cena ubytování od: 140 Kč Obec: Štítary
Počet lůžek: 75 PSČ: 67102
Provoz: Sezonni Lokalita: Vranovská přehrada
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Chatová osada U Lesa

Chaty jsou umístěny nedaleko hlavní Vranovské pláže na v klidném prostředí na kraji lesa. Pláž, a tudíž i vodní radovánky, jsou odsud jen 300 m.

Toto místo je ideální pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro které je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Chaty jsou mimo hlavní turistickou sezonu vhodné pro školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí.

Celý chatový areál se nachází těsně nad hlavní pláží v borovém lese. Je oplocený a nabízí naprosté soukromí pro ubytované. V areálu je k dispozici celkem 15 chat od dvoulůžkových až po pětilůžkové a jedna apartmánová chata pro pět osob. Parkování automobilů je zdarma a je situováno uvnitř areálu, do kterého vás navedou informační cedule. Většina chat je dvoupatrových s venkovním posezením pod krytou pergolou.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Chatová osada U Lesa" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     25 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Chatová osada U Lesa

Kontakt

Tel: +420 603 238 055
Fax: +420 568 408 180
Skype: svorea

E-mail: info@svorea.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování