Chatová osada Bítov

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Chatky Adresa: Bítov 352
Cena ubytování od: 310 Kč Obec: Bítov
Počet lůžek: 160 PSČ: 67110
Provoz: Sezonni Lokalita: Bítov
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Chatová osada Bítov

Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben – říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek.

Rozmístění chat a jejich samotné dispoziční řešení nabízí jedinečný klid a bezprostřední kontakt s přírodou, a to vše ve spojení s kvalitním zázemím pro ubytování. Uzavřený areál, kde nechybí moderní dětské hřiště, pískoviště, dětská klubovna a další, je ideální pro pobyt rodin s dětmi všech věkových kategorií. Vybavení chatové osady nabízí rovněž možnost pořádání menších firemních i společenských akcí či pořádání sportovních turnajů. K dispozici je rovněž wellness centrum.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Chatová osada Bítov" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     15 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Chatová osada Bítov

Kontakt

Tel.: +420 515 294 617
Tel.: +420 973 457 600

E-mail: rezervace@dy.vlrz.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování