Chalupa Jakoubek

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Chata Adresa: Přední Hamry 179
Cena ubytování od: 350 Kč Obec: Vranov nad Dyjí
Počet lůžek: 10 PSČ: 67103
Provoz: Sezonni Lokalita: Vranov nad Dyjí
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Chalupa Jakoubek

Chalupa Jakoubek ve Vranově nad Dyjí stojí přímo na břehu řeky Dyje v romantickém údolí pod Vranovským zámkem. Nedaleko chalupy se nachází zajímavý skalní útvar, tzv. „ptygmatické vrásy“, který tvoří pomyslnou vstupní bránu do NP Podyjí. Hledáte-li příjemné místo k relaxaci, které má v dnešní hektické době ještě svého „genia loci“, pak ubytování v Chalupě Jakoubek ve Vranově nad Dyjí je pro Vás tou správnou volbou.

Chalupa Jakoubek byla postavena z kamene v 19.století . V minulých letech prošla citlivou rekonstrukcí a umožňuje tak pohodlnou dovolenou ideálně dvěma rodinám nebo partě přátel. V přízemí je k dispozici plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, obývací prostor s TV + SAT, ložnice se třemi postelemi a koupelna s vanou a WC. V podkroví najdete čtyřlůžkovou a dvoulůžkovou ložnici a koupelnu se sprchovým koutem a WC.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Chalupa Jakoubek" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     9 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Chalupa Jakoubek

Kontakt

Zuzana Solařová
Tel: +420 515 291 324
Tel: +420 739 302 038
Tel: +420 774 890 706

E-mail: SolarovaZuzana@seznam.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování

Ubytování Vranov nad Dyjí

Web ubytovani-vranov.info je největším katalogem ubytovacích zařízení na vranovsku. Naleznete zde databázi penzionů, hotelů, kempů, chat. Je zde i spousta informačně-kvalitního obsahu určeného především pro turisty. Naleznete zde také informace o počasí a on-line záběry z webkamer.