Rekreační chalupa

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Chata Adresa: Podmyče 63
Cena ubytování od: 250 Kč Obec: Podmyče
Počet lůžek: 8 PSČ: 67106
Provoz: Sezonni Lokalita: Okolí Vranova
Možnost ubytování se zvířetem?: Dohodou Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Popis - Rekreační chalupa

Chalupa se nachází v okrajové části vesnice Podmyče, 3 km nad Vranovským zámkem, cca 5 km od hráze Vranovské přehrady. Blízkost Vranova nad Dyjí s jeho rekreačními možnostmi a příjemné prostředí klidné vesničky Podmyče poskytují zajímavé možnosti k prožití příjemné a klidné rodinné dovolené. V okolí obce prochází několik vyhledávaných cyklotras a turistických tras. Obec Podmyče tvoří rovněž jednu ze vstupních bran do NP Podyjí a je zde jeden z mála možných přímých přechodů pro pěší a cyklisty do rakouské části NP Thayatal.

Rekreační chalupa 3 + 1 v oploceném areálu. Zařízená kuchyně, společenská místnost s krbem a televizí. Terasa a venkovní posezení u zahradního krbu. Pokoje 1 x 3l., 1 x 2l., 1 x 1l., 2 možné přistýlky
Celkem 6 lůžek + 2 přistýlky. Všechny místnosti chalupy jsou vkusně a účelně vybavené. Mají společnou koupelnu a WC. Kuchyně je kompletně vybavená. K dispozici jsou lůžkoviny (polštáře a přikrývky), prostěradla, povlečení, ručníky / osušky nutno dovézt vlastní.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Rekreační chalupa" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * * *   5 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Rekreační chalupa

Kontakt

Tel.: +420 774 895 762
Tel.: +420 774 545 229
Tel.: +420 515 222 699

E-mail: jan.vasinka@seznam.cz
Web: Zobrazení pouze v placeném zápisu

Poptávkový formulář

Zobrazení pouze v placeném zápisu


Mapa ubytování