Chata u pláže

Nacitam obrazek, prosim cekejte...
1

Základní údaje o ubytovacím zařízení

Typ ubytování: Chata Adresa: Štítary 740
Cena ubytování od: 250 Kč Obec: Šumná
Počet lůžek: 8 PSČ: 671 02
Provoz: Sezonni Lokalita: Vranovská přehrada
Možnost ubytování se zvířetem?: Ano Web: www.vranovska-prehrada.net
Doplňkové informace: Platí se za celou chatu (8 lidí)/týden - 15.000,-

Popis - Chata u pláže

Chata je situována na pláži vranovské přehrady cca 150 m od vody a 100 m nad vstupem do Campu Pláž. Chata je v „živé zóně“, v blízkosti chaty je letní kino, lanové centrum, dva obchody, bistra, půjčovna lodiček a šlapadel a spoustu restaurací.

Chata má dva samostatné apartmány pro 4 osoby. Každý apartmán má vlastní WC, sprchový kout a kuchyňku vybavenou základním nádobím. Dále k dispozici elektrický vaříč, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a lednice. Venku je možné posezení na terase. Možnost grilování – přímo u chaty je gril. Během prázdnin se pořádá na vranovské pláži mnoho kulturních akcí s bohatým zábavným programem. Možnost pronajmout celou chatu pro 8 osob, nebo si pronajmout jeden apartmán pro 4 osoby. Veškeré energie jsou v ceně.

Vranovská přehrada je ideální základnou pro všechny, kdo hledají kvalitní, dobře vybavené, turisticky atraktivní, pohodlné a cenově dostupné zázemí pro poklidnou relaxaci nebo jakýkoli druh letního aktivního odpočinku, prázdninové zábavy a sportu. Vranovskou přehradu a vranovskou pláž navštěvují vyznavači výletů, pěší turistiky, cykloturistiky, plavání, plážových her a vodních sportů.


Hodnocení ubytovacího zařízení dle návštěvníků

Níže můžete hodnotit pomocí hvězdiček uvedené ubytovací zařízení "Chata u pláže" na stupnici 1 až 5 (1 znamená nejhorší, 5 znamená nejlepší).

* * *     26 hlasů

Kontaktní údaje a poptávkový formulář pro Chata u pláže

Kontakt

Tel.: +420 603 979 692
Tel.: +420 731 483 743

E-mail: alex.ubytovani@seznam.cz
Web: www.vranovska-prehrada.net

Poptávkový formulář

Mapa ubytování