Kam za zábavou?

Vranov nad Dyjí a okolí skýtá mnoho možností jak aktivně, nebo relaxačně strávit volný čas. Pokud máte k dispozici automobil, není problém se kdykoliv a kamkoliv dopravit, pokud ne můžete si zapůjčit kolo a nebo využít služeb hromadné dopravy. V nedalekém okolí Vranova se nachází několik koupališť, termální lázně Laa an der Thaya, kino Svět, možnosti vyjížďky na koních popřípadě si s přáteli zahrát paintball.

Koupání, koupaliště a termální lázně

Vranovská přehrada

Vranovská přehrada

Vranovská přehrada nabízí písčitou pláž, břehy poseté chatami, ale i množství malebných a osamocených zákoutí. Naleznete zde i spoustu zábavných atrakcí. Z vodní hladiny si návštěvník jedinečným způsobem může prohlédnout křivky bílého mostu, který spojuje pláž s cestou do Vranova nad Dyjí a hráz.

Plovárna Louka Znojmo

Plovárna Louka Znojmo

Aquapark nabízí kondiční a rekreační bazény (teplota vody 26°C), ostrov s proudovým kanálem, vodní atrakce, skluzavky, tobogán, hřiště pro plážový volejbal, míčové hry, streetball, stolní tenis, dětské brouzdaliště, hřiště s prolézačkami a pískoviště.

Koupaliště Pohoda Únanov

Koupaliště Pohoda – Únanov

Moderní rekreační areál zahrnuje plavecký a rekreační bazén, brouzdaliště pro děti, skluzavky, tobogán a další vodní atrakce (vodní jeskyně, masážní lůžka, divoký kanál), hřiště pro plážový volejbal, míčové hry, stolní tenis, ruské kuželky, petanque, tenisové kurty.

Termální lázně Laa an der Thaya

Termální lázně Laa an der Thaya

60 000 m² pro odpočinek za každého počasí: termální bazény (teplota vody 34-36°C, podvodní masáže, světelné efekty a podvodní hudba), Dětský svět (bazén a skluzavka pro nejmenší, animace pro větší děti, tobogán), Svět saunování (sauna, parní lázně, whirlpool, odpočinkové zóny).

Hotel Happystar wellness

Hotel HappyStar Wellness – Hnanice

Naše relaxační centrum, jehož otevírací doba je denně od 10.00 – 22.00 hod., nabízí následující vybavení: bazén (krytý), vířivka, parní kabina, sauna, fitness, solárium. Využít zde můžete také následujících služeb: masáže, vodní masáže, kosmetika a pleťové kúry.

Bowling, kuželky

Sportovně kulturní centrum Sýpka Jevišovice

Sportovně kulturní centrum Sýpka Jevišovice

Široká nabídka aktivit pod jednou střechou: bowling (2 dráhy), kuželky, fotbálek a šipky. V přízemí u bowlingových drah jsou návštěvníkům k dispozici posilovna a dva stolní fotbálky. V prostoru restaurace jsou potom připraveny 2 kulečníkové stoly.

Bowling Rumburak Bítov

Bowling Rumburak Bítov

Restaurant, penzion, rozhledna, školící středisko a sportovní areál RUMBURAK najdete nad Bítovskou zátokou Vranovské přehrady. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy, kulečník a fotbálek. Možnost občerstvení v restauraci.

Bownling bar Znojmo

Bownling bar Znojmo

Při Vaší návštěvě budete jistě překvapeni příjemným prostředím, čistotou a kvalitním servisem bowlingbaru. Centrum nabízí široké spektrum možností vyžití, ať už je to bowling, stoly na poker, či možnost sledování sportovních a jiných přenosů na velkoplošné projekci.

Kino

Kino Svět Znojmo

Kino Svět Znojmo

Znojemské kino svět Vám nabízí projekci ve 2 sálech – malý a velký. V letních dnech jsou sály klimatizované a užijete si zde sledování 3D filmů zapomoci technologie XPand. Součástí je i kavárna Žlutá Ponorka.

Vyjížďky na koních

Horse Farm – Lechovice

Horse Farm – Lechovice

Výuka jízdy na koních a vyjížďky do okolí Lechovic, ustájení , trénink dostihových a sportovních koní. V soukromém středisku chovu koní v Lechovicích naleznete posezení ve stylové country restauraci s barem a letní terasou s výhledem na koně.

Osada Havranů – Hnanice

Osada Havranů – Hnanice

Agroturistická koňská stáj – nekrytá vypískovaná jízdárna – výuka a vyjížďky po okolí Národního parku Podyjí, po domluvě možnost hipoterapie a pedag.-psych.ježdění. Možnost krátkodobého noclehu až pro 40 osob. Organizace programů s koňmi pro děti. V areálu dále vinný sklep – prohlídka s ochutnávkou a posezením.

WIHAG koňský ráj – Havraníky

WIHAG koňský ráj – Havraníky

Nabízíme Vám nesčetné možnosti k prozkoumání krajiny kolem. Ponořte se do nádherné přírody, vypátrejte tajemství v okolí, na koni. Postrádáte ještě určitý kus jezdecké výbavy? My ho určitě máme! Chceme Vám představit několik našich koní. Všichni mají sice živý temperament, ale i dobrou a vyrovnanou mysl.

Paintball

Roger That! – Znojmo

Roger That! – Znojmo

Paintball je moderní sport při kterém se odreagujete a zároveň můžete otestovat sebe i ostatní ve vypjatých okamžicích bojové simulace. Zapomenete, že je to jen hra, ucítíte jak vám stoupá adrenalin a vyzkoušíte si, jestli by vaše soustředění a trpělivost stačily k přežití. Zažijete nečekané situace v lese i v budovách.

MK Paintball

MK Paintball – Božice/Borotice

Chcete prožít nevšední den plný napětí a zážitků? Přijďte se odreagovat a zahrajte si paintball na našem hřišti. Vybavíme až 20 hráčů, zajistíme občerstvení. Provozní doba: na základě telefonické domluvy kdykoliv. Hřiště má rozměry 80 x 85 m – Tvoří jej travnatá rovina s umělými překážkami a kopec nad podzemními hangáry.